Gudstjenester

Gudstjenester

Title Start Date Start Time Location
Hverdagsmesse v/Kristjansson og Nordvik. Kirkeklubben deltar Wednesday 25 May 2022 18:00 Vågan kirke
Konfirmasjon v/ Kristjansson Thursday 26 May 2022 11:00 Gimsøy kirke
Konfirmasjon v/ Kristjansson Sunday 29 May 2022 11:00 Strauman kirke
Konfirmasjon v/ Wilhelmsson Sunday 29 May 2022 11:00 Strandlandet kirke
Høytidsgudstjeneste v/ Svendsen Sunday 05 June 2022 11:00 Svolvær kirke
Jazzgudstjeneste v/ Sandmæl Sunday 05 June 2022 18:00 Vågan kirke
Høytidsgudstjeneste v/ Wilhelmsson Monday 06 June 2022 11:00 Digermulen kirke
Korsmesse v/ diverse kor og Sandmæl Sunday 12 June 2022 11:00 Vågan kirke
Pølsefestgudstjeneste v/ Svendsen Wednesday 15 June 2022 17:00 Vågan kirke
Høymesse v/ Wilhelmsson Sunday 19 June 2022 11:00 Svolvær kirke
Friluftsgudstjeneste v/ Sandmæl Sunday 19 June 2022 12:00 Solvarden i Henningsvær
Markedsgudstjeneste v/ Svendsen Sunday 26 June 2022 11:00 Vågan kirke
Gudstjeneste v/ Wilhelmsson Sunday 26 June 2022 17:00 Sildpollnes kapell
Friluftsgudstjeneste v/ Wilhelmsson Sunday 03 July 2022 12:00 Stangerholmen, Laukvik
Gudstjeneste v/Wilhelmsson Sunday 03 July 2022 17:00 Svolvær kirke
Gudstjeneste med 50 årskonfirmanter v/Elstad Sunday 10 July 2022 11:00 Gimsøy kirke
Gudstjeneste v/ Wilhelmsson Sunday 10 July 2022 17:00 Vågan kirke
Friluftsgudstjeneste v/ Wilhelmsson Sunday 17 July 2022 12:00 Haversand, Storemolla
Gudstjeneste v/ Elstad Sunday 17 July 2022 17:00 Svolvær kirke
Gudstjeneste v/ Elstad Sunday 24 July 2022 11:00 Vågan kirke
Friluftsgudstjeneste v/ Wilhelmsson Sunday 24 July 2022 18:00 Hattvika, Skrova
Gudstjeneste v/ Sandmæl Sunday 31 July 2022 11:00 Svolvær kirke
Friluftsgudstjeneste v/Svendsen Sunday 31 July 2022 19:00 Glomtind, platået før toppen
Gudstjeneste v/ Kristjansson Sunday 07 August 2022 11:00 Vågan kirke
Friluftsgudstjeneste v/ Kristjansson Sunday 07 August 2022 14:00 Festvåg v/ Brenna
Gudstjeneste med 50-årskonfirmanter v/Svendsen Sunday 14 August 2022 11:00 Henningsvær kirke
Gudstjeneste v/ Svendsen Sunday 14 August 2022 17:00 Svolvær kirke
Friluftsgudstjeneste v/ Kristjansson Sunday 21 August 2022 12:00 Gapahuken, Digermulen
Gudstjeneste v/ Kristjansson Sunday 21 August 2022 17:00 Vågan kirke
Gudstjeneste (Gammel kirkedag) v/ Svendsen m.fl Sunday 28 August 2022 17:00 Gimsøy kirke